علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

عربستان به پیامدهای اعمال خود بیندیشد/ انتقال سفارت به قدس سال‌ها طول می‌کشد ، تیلرسون

وزیر امور خارجه آمریکا از دولت عربستان به علت سیاست‌هایش در یمن و لبنان به شدت انتقاد کرد و راجع به انتقال سفارت آمریکا به قدس گفت که این مساله‌ای نیست که ..

ادامه مطلب

ورود ۶ جنگنده آمریکا به کره جنوبی

منابع خبری کره جنوبی از ورود ۶ فروند جنگنده اف – ۲۲ ارتش آمریکا به خاک این کشور جهت انجام تمرینات یکسان نظامی میان دو کشور خبر دادند. ورود..

ادامه مطلب

نخستین متهم پرونده مداخله روسیه در انتخابات آمریکا به‌ زودی بازداشت می‌شود

رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند، نخستین بازداشت در جریان تحقیقات مربوط به اتهام دخالت‌های روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، احتمالا طی یک روز آیند..

ادامه مطلب

موانع پادشاهی بن‌سلمان در عربستان کدامند؟

اکنون، بزرگترین حامی محمد بن سلمان، پدر اوست؛ آنچه که به ضرورت اتخاذ کارها نهایی و اساسی در سطح استفاده از قدرت پادشاهی جهت مقابله با مخالفان و تایید..

ادامه مطلب

تامین تسلیحات شیمیایی جهت تروریست ها در سوریه به وسیله آمریکا و لندن

وزارت خارجه روسیه با انتقاد از تامین مواد مورد نیاز ساخت تسلیحات شیمیایی جهت تروریست های سوریه به وسیله آمریکا و انگلیس را فراتر از فهم و باور عنوان کرد. ..

ادامه مطلب

واشنگتن در موقعیتی نیست که به هاوانا درس حقوق بشر بدهد / کوبا

در تصویر العمل به دستور مدیر جمهور آمریکا مبنی بر لغو توافق عادی سازی روابط میان کوبا و آمریکا، هاوانا اعلام کرد: واشنگتن در موقعیتی نیست که به ما درس حقو..

ادامه مطلب

آمریکا در فکر خروج از شورای حقوق بشر شرکت ملل

آمریکا در حال بررسی احتمال خروج از شورای حقوق بشر شرکت ملل به علت “مواضع جانبدارانه آن علیه اسرائیل” است. آمریکا در فکر خروج از شورای..

ادامه مطلب

مورد نیاز است کشور متحد روسیه را حفظ کنیم / پوتین

رئیس‌جمهوری روسیه امروز (پنجشنبه) گفت،‌ با توجه به شکننده بودن صلح مدنی مورد نیاز است که روسیه متحد حفظ شود. پوتین: مورد نیاز است کشور متح..

ادامه مطلب

درخواست ترامپ از روسای ۲ شرکت امنیتی جهت تبرئه از اتهامات

ترامپ از روسای سازمان‌های امنیتی آمریکا خواسته است که در رابطه با اتهاماتی که اطراف رابطه او با روسیه مطرح می‌شود، گزارش مثبتی بدهند. مایکل فلین، مشاور پ..

ادامه مطلب

خواب نیست فقط چشمانش را می‌بندد / توجیه چرت زدن مدیر جمهور 93 ساله در نشست‌های بین‌المللی

وی در ادامه تاکید کرد که موگابه حتی در اتاق شخصی خود نمی‌تواند چشمانش را در معرض نور قرار دهد. توجیه چرت زدن مدیر جمهور 93 ساله در نشست های ب..

ادامه مطلب