علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

الان نون تو اختلاسه!

عجب نان چربی است در اختلاس/ چنین گفت شخصی به اسفندیار/ زمین خوارها را ببین و برو/ به جای غم و غصه چیزی بخوار… الان نون تو اختلاسه!..

ادامه مطلب

با پرونده‌سازی و جریمه کردن هیچ بد پوششی باحجاب نمی‌شود

رئیس ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: باید جهت عوض کردن واکنش‌ها ناپسند، علم و دانش داشته باشیم و با آگاهی کامل این امر صورت بگیرد؛ ..

ادامه مطلب

مدیریت نظام آموزشی نیازمند اصلاح است / بطحایی

وزیر آموزش و پروش گفت: مدرسه به عنوان کانون مهم تربیت هنوز از جایگاه بایسته و واقعی خود فاصله دارد.  بطحایی: مدیریت نظام آموزشی نیازم..

ادامه مطلب

نصف دنیا محو شد

اصفهان از صبح دیروز پنج شنبه به علت وزش باد در نواحی شمالی و شمال شرقی استان هوای غبارآلود را تجربه کرد و در ساعاتی از شب اوضاع خطرناک را پشت سر گذاشت.  ..

ادامه مطلب

برخورد با روزه‌خواری و کشف حجاب در خودروها ، آغاز طرح تابستانی پلیس در جاده‌ها از اول تیر

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از شروع طرح تابستانی پلیس راهور و دستگاه‌های خدماتی و امدادی از اول تیر ماه خبر داد. آغاز طرح تابستانی پلیس در ب..

ادامه مطلب

واکنش‌تند مولاوردی به اتهام‌های فاطمه آلیا راجع به دادن‌اطلاعات زنان‌مطلقه ایرانی به صندوق جمعیت ملل متحد

الان کلیپی تحت عنوان افشاگری تکان دهنده!!! (بخوانید دروغ شاخدار) فاطمه آلیا که به وسیله قرارگاه سایبری عمار بازنشر می شود به دستم رسید. واکنش تن..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع مصدومان اتفاق معدن گلستان

سرپرست شرکت اورژانس کشور آخرین اوضاع درمان مصدومان اتفاق معدن گلستان را اعلام کرد.  آخرین اوضاع مصدومان اتفاق معدن گلستان عبارات مهم : آخ..

ادامه مطلب

ما دولتی‌ها دل‌مان پر است/ استاد سیاسی کردن پرسشها مردم هستیم ، سید حسن هاشمی

وزیر بهداشت گفت: این روزها در برابر خدمات دولت، بی‌انصافی می‌شود و ما دولتی‌ها دل‌مان پر است. سید حسن هاشمی:ما دولتی ها دل مان پر است/ استاد سیاسی ..

ادامه مطلب