علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

نماینده نامزدها با یکدیگر مناظره می‌کنند ، فرصت ۲۴ساعته جهت اعتراض کاندیداها به مناظره اول

عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گفت که نامزد‌ها می‌توانند ظرف ۲۴ساعت اعتراض خود نسبت به مناظره اول را به این کمیسیون ارائه دهند. فر..

ادامه مطلب

عکس + رابطه نامشروع زن معلم با 4 دانش‌آموز

خانم معلم 38 ساله اهل لافکین تگزاس به جرم برقرار کردن روابط نامشروع بین معلم و شاگرد به وسیله پلیس دستگیر شد. رابطه نامشروع زن معلم با 4 دا..

ادامه مطلب

فردا چه کسی محمود احمدی‌نژادِ مناظره می‌شود؟

دوباره انتخابات شده است ؛ دوباره مناظره در راه است ؛ دوباره نامزدها رخ به رخ هم می نشینند. فردا ساعت ۴ نخستین یکجا نشینی را تجربه می کنیم ؛ نخستین مواجهه نامزده ..

ادامه مطلب

لحن بعضی مسئولان قبل از سال 92، لحن جنگ بود/ می‌خواهید فقط جهت حزب خودتان شغل ایجاد کنید؟ ، روحانی

روحانی گفت: در سال 92 هنگامی که با هم کار را شروع کردیم ما با پرسشها فراوانی مواجه بودیم ولی امید های زیادی داشتیم و من از شروع اعتقاد بودم با آن امید ها م..

ادامه مطلب

اعلام نتیجه های اولیه آزمون ارشد در نیمه دوم خرداد

معاون وزیر علوم و مدیر شرکت سنجش آموزش کشور از زیاد کردن تعداد داوطلبان آزمون‌های سراسری و تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها در سال 96 خبرداد. اعل..

ادامه مطلب

شناسایی ژنی که کم کردن شنوایی را درمان می کند

محققان در یک مطالعه تازه موفق به شناسایی ژنی شده است اند که احتمالا می تواند نقش مهمی در بازیابی شنوایی ایفا کند. شناسایی ژنی که کم کردن شنوا..

ادامه مطلب

یادآوری خاطرات دوران نامزدی زندگی یکسان را شیرین می‌کند

یاد خاطرات دوران نامزدی و روزهای ابتدای زندگی یکسان یکی از شیوه‌های زوج درمانی جهت پیشگیری از طلاق هست. وجیهه مشهدی نبی روانشناس خانواده ..

ادامه مطلب