علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چه درسی از ۴ جام جهانی گذشته‌ گرفته‌ایم؟/ پول حرف اول را می‌زند ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران خواستار حمایت زیاد از این تیم جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ شد. او تاکید کرد که فوتبال کشور عزیزمان ایران 55 سال از آلمان

چه درسی از ۴ جام جهانی گذشته‌ گرفته‌ایم؟/ پول حرف اول را می‌زند ، کی‌روش

کی روش: چه درسی از ۴ جام جهانی گذشته گرفته ایم؟/ پول حرف اول را می زند

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران خواستار حمایت زیاد از این تیم جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ شد. او تاکید کرد که فوتبال کشور عزیزمان ایران 55 سال از آلمان و فرانسه عقب است.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش سرمربی تیم فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از راه یابی به جام جهانی، اکنون امیدوار است تابستان سال آینده با کشور عزیزمان ایران نتیجه های خوبی در جام جهانی کسب کند. با این حال کشور عزیزمان ایران با آمادگی مطلوبی انتظار دارد چند ماه باقی مانده تا جام جهانی را بگذراند.

چه درسی از ۴ جام جهانی گذشته‌ گرفته‌ایم؟/ پول حرف اول را می‌زند ، کی‌روش

کی روش در گفت وگو با رویترز راجع به شرایط تیم ملی و مقایسه آن با گذشته گفت: واقعا شرایط مثل گذشته است و تغییری نکرده هست. ما فدراسیونی داریم که تلاش می کند عالی ترین کارها را انجام دهد ولی متاسفانه در کشور عزیزمان ایران و من فکر می کنم سراسر دنیا هنگامی که شما با پرسشها مالی دست و پنجه نرم کنید نمی توانید برنامه تان را پیش ببرید. ما سه ماه پیش به جام جهانی افزایش کردیم و واقعا دلیلی ندارد کشور عزیزمان ایران بعد از این مدت یک برنامه مشخص، یک بودجه تنظیم شده است جهت تصمیم گرفتن نداشته باشد. این ها دقیقا اتفاقاتی است که جهت جام جهانی قبل رخ داد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران امیدوار است با دو دیدار دوستانه برابر توگو و روسیه این تیم بتواند آمادگی بیشتری جهت حضور در جام جهانی به دست بیاورد. کارلوس کی روش در ادامه صحبت های خود گفت: بر طبق روابطی که من در عرصه مربی گری دارم، توانستم بازی با روسیه را سازماندهی کنم و بتوانم چنین بازی را تدارک ببینم. روسیه میزبان جام جهانی است و من قبول کردم که با این تیم بازی داشته باشیم و فکر می کنم جهت اعتبار فوتبال ما این بازی خوب باشد و به اوج بردن آن یاری کند ولی ما نمی توانیم فقط روی روابط و اقداماتی که من انجام می دهم تکیه کنیم. اگر شما می خواهید بازی دوستانه خوب داشته باشید، باید بدانید پول حرف اول را می زند. نمی توانید به این مسئله بی توجه باشید.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران خواستار حمایت زیاد از این تیم جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ شد. او تاکید کرد که فوتبال کشور عزیزمان ایران 55 سال از آلمان

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در ادامه صحبت های خود با خبرگزاری رویترز با اشاره به پرسشها موجود بر سر راه فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت رسیدن به موفقیت در جام جهانی گفت: نشانه اول من این است که مطمئن شویم آمادگی خیلی خوب، منظم و بابرنامه ای را جهت جام جهانی داشته باشیم که متفاوت با گذشته باشد. کشور عزیزمان ایران چند بار در جام جهانی حاضر بوده؟ ۴ بار و این پنجمین حضور ما در جام جهانی هست. ۴ جام جهانی گذشته چه چیزی به ما درس داد؟ ما چه از این جام جهانی ها آموختیم. اگر می خواهیم به دور دوم جام جهانی افزایش کنیم باید متفاوت باشیم. متفاوت در آمادگی، جاه طلبی، خلاقیت و تمامی این موارد. جهت اینکه متفاوت باشیم نیاز است که تمام انرژی مان را صرف موفقیت تیم ملی کنیم.

سرمربی پرتغالی اضافه کرد: چطور می توانیم فدراسیون را متقاعد کنیم که ما را حمایت کند؟ ما نمی توانیم مثل فدراسیون فوتبال پرتغال باشیم چون آن ها ۴۵ سال پیش این پروسه را شروع کردند. ما نمی توانیم مثل آلمان و فرانسه باشیم چون آن ها ۵۵ سال پیش این را شروع کردند. این که بتوانیم ازاین ۱۰ ماه استفاده کنیم و فاصله مان را با حریفان کم کنیم وظیفه من است.

واژه های کلیدی: ایران | آمادگی | سرمربی | فوتبال | جام جهانی | جام جهانی | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs