علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبال کشور عزیزمان ایران گلخانه‌ای است/ به ۳۰ مربی مثل پیروانی نیاز داریم ، ذوالفقارنسب

پیشکسوت تیم ملی اعتقاد است فوتبال کشور عزیزمان ایران به صورت گلخانه‌ای است و ساختار درستی را طی نمی‌کند.

فوتبال کشور عزیزمان ایران گلخانه‌ای است/ به ۳۰ مربی مثل پیروانی نیاز داریم ، ذوالفقارنسب

ذوالفقارنسب: فوتبال کشور عزیزمان ایران گلخانه ای است/ به ۳۰ مربی مثل پیروانی نیاز داریم

عبارات مهم : ایران

پیشکسوت تیم ملی اعتقاد است فوتبال کشور عزیزمان ایران به صورت گلخانه ای است و ساختار درستی را طی نمی کند.

بیژن ذوالفقار نسب سرمربی سابق تیم ملی در گفت وگو با ایسنا، راجع به عملکرد تیم ملی جوانان در مسابقه های جام جهانی کره جنوبی اظهار کرد: در بازی نخست، تیم خوب و با برنامه وارد زمین شد. آن ها توانستند در طول ۹۰ دقیقه بازی را در دست بگیرند و به پیروزی برسند ولی در دیدارهای بعدی شاگردان پیروانی شروع خوبی داشتند ولی در نیمه دوم نتوانستند برتری خود را حفظ کنند و کم آوردند.

فوتبال کشور عزیزمان ایران گلخانه‌ای است/ به ۳۰ مربی مثل پیروانی نیاز داریم ، ذوالفقارنسب

وی راجع به عدم موفقیت تیم ملی در جام جهانی اظهار کرد: تیم ما تجربه بازی بین المللی ندارد. این تیم از لحاظ فنی کمبودها و کاستی هایی را دارد که بااهمیت ترین آن عدم آشنایی توانایی های انسانی هست. فوتبال ما هنوز به رشد کافی نرسیده هست. سطح فوتبال ما با دنیا تفاوت دارد. فوتبال ما از لحاظ ساختاری روند درستی را طی نمی کند.

ذوالفقارنسب افزود: فوتبال کشور عزیزمان ایران به صورت گلخانه ای هست. ما ۲۰-۳۰ بازیکن را جهت مسابقه های مهم در نظر می گیریم و بر روی آمادگی آن ها کار می کنیم در حالی که همه بازیکنان باید رصد شوند. فدراسیون باید کلوب ها را ملزم کند تا آکادمی های فوتبال خود را جدی بگیرد تا هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ ذهنی رشد پیدا کنیم. یک تیم تا دو ماه تمرین آماده مسابقه های جهانی نمی شود.

پیشکسوت تیم ملی اعتقاد است فوتبال کشور عزیزمان ایران به صورت گلخانه‌ای است و ساختار درستی را طی نمی‌کند.

سرمربی سابق تیم ملی راجع به عملکرد امیرحسین پیروانی عنوان کرد: پیروانی خیلی جهت این تیم و جوانان زحمت کشیده هست. در کشور عزیزمان ایران مربی ای که جهت جوانان این گونه وقت بگذارد کم داریم. به نظر من باید حداقل ۳۰ مربی همانند پیروانی داشته باشیم تا بتوانیم در رده جوانان، نتیجه های درخور و مناسبی بگیریم. تیم ملی ما آبروی کشور ماست. باید آن را جدی بگیریم.

واژه های کلیدی: ایران | جوانان | فوتبال | مسابقه | گلخانه | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs