علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

جلسه هیات مدیره کلوب استقلال درحالی برگزار می‌شود که این کلوب با پرسشها زیادی دست و پنجه نرم می‌کند.

استقلال، غرق در پرسشها

استقلال، غرق در مشکلات

عبارات مهم : استقلال

جلسه هیات مدیره کلوب استقلال درحالی برگزار می شود که این کلوب با پرسشها زیادی دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال برابر سایپا شکست خورد. شکستی که کادرفنی و هواداران این تیم انتظارش را نداشتند. آبی ها نتوانستند به اهداف خود در بازی برسند تا وارد یک بحران تازه شوند. این که چقدر منصوریان یا بازیکنان استقلال در این اوضاع مقصر هستند مورد بحث نیست. به هرحال منصوریان قبلا ثابت کرده که می تواند تیمش را از شرایط سخت خارج کند. تیم او فصل گذشته شرایطی به مراتب بدتر از الان را پشت سر گذاشت و در نهایت نایب قهرمان لیگ شد. با این حال منصوریان این روزها زیر فشار زیاد طرفداران تیم استقلال قرار گرفته و بازی با پدیده مشهد جهت او از اهمیت زیادی برخوردار است.

استقلال، غرق در پرسشها

اما تمام پرسشها استقلال اوضاع نتیجه گیری این تیم نیست. استقلالی ها هنوز پولی به بازیکنان خود بابت قراردادشان پراخت نکرده اند و شاید این از خوش اقبالی مدیران استقلال باشد که آبی ها در نتیجه گیری موفق نبودند چون اگر آبی ها می توانستند امتیازات بیش تری را کسب کنند، هیچ بعید نبود که به علت پرسشها مالی علیه کلوب صحبت می کردند و یا دست به اعتصاب می زند. اتفاقی که سال گذشته چندبار انجام دادند.

عجیب ترین جای ماجرا جایی است که حسن زمانی، عضو هیات مدیره استقلال در اظهاراتی تلویزیونی مدعی شد که هیات مدیره آبی ها هر آن چه جهت تیم مورد نیاز بود را انجام داده و از انجام هیچ کاری دریغ نکرده هست. او دقیقا مشخص نکرد چه کاری جهت استقلال انجام داده چراکه بازیکنان استقلال هنوز پولی جهت فصل جاری دریافت نکرده اند و هنوز قسط اول قرارداد خود را دریافت نکرده اند و این درحالی است که وظیفه مهم او و سایر اعضای هیات مدیره تامین منابع مالی است.

جلسه هیات مدیره کلوب استقلال درحالی برگزار می‌شود که این کلوب با پرسشها زیادی دست و پنجه نرم می‌کند.

امروز هیات مدیره استقلال جلسه ای را برگزار خواهد کرد و احتمالا در آخر آن بازهم از منصوریان حمایت خواهد شد ولی باید مشخص شود که نام مربی کروات مشهوری که یکی دو روز است در کنار کلوب استقلال مطرح شده است را چه کسی اعلام کرده و نشانه او از این کار دقیقا چه بوده است؟

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | بازیکنان | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs