علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دست‌نوشته هری پاتر به دزدی رفت

پیش‌ درآمد داستان‌های «هری پاتر» به خط «جی.کی. رولینگ» که ۲۵ هزار پوند می‌ارزید،‌ از یک حراجی دزدیده شد.

دست‌نوشته هری پاتر به دزدی رفت

دست نوشته هری پاتر به دزدی رفت

عبارات مهم : ترجمه

پیش درآمد داستان های «هری پاتر» به خط «جی.کی. رولینگ» که ۲۵ هزار پوند می ارزید، از یک حراجی دزدیده شد.

به گزارش ایسنا؛ «بی بی سی» نوشت: دست نوشته ۸۰۰ کلمه ای که «جی.کی. رولینگ» پشت و روی یک برگه A۵ نوشته و ۹ سال پیش به یک حراجی در بیرمنگام تقدیم کرده بود، به دزدی رفت.

دست‌نوشته هری پاتر به دزدی رفت

این دست نوشته در واقع پیش درآمدی بر رمان های «هری پاتر» به حساب می آمد که ماجرای آن سه سال پیش از به دنیا آمدن «هری» و در وقت جوانی «جیمز پاتر» و «سریوس بلک» رخ می دهد.

ارزش این دست نوشته ۲۵ هزار پوند بود. این اثر به همراه تعدادی از جواهرات این حراجی بین ۱۳ تا ۲۴ آوریل دزدیده شده است هست. مدیریت این حراجی از تمام هواداران «هری پاتر» خواسته در صورت مشاهده این دست نوشته یا دریافت پیشنهاد خرید آن، سریعا به پلیس اطلاع دهند.

پیش‌ درآمد داستان‌های «هری پاتر» به خط «جی.کی. رولینگ» که ۲۵ هزار پوند می‌ارزید،‌ از یک حراجی دزدیده شد.

دست نوشته «رولینگ» یکی از آثاری بود که نویسندگان مشهور همچون «دوریس لسینگ» و «سباستین فالکس» به این حراجی هدیه کردند تا پول فروش آن صرف کمک به بنیاد «پن» انگلستان شود.

«هری پاتر و سنگ جادو» نخستین بار در سال ۱۹۹۷ به چاپ رسید و بعد از آن شش قسمت بعدی رمان های «رولینگ» با موفقیتی روزافزون روانه بازار کتاب شدند. «بلومزبری» ناشر کتاب های «هری پاتر»، فروش جهانی این رمان ها را تاکنون ۴۵۰ میلیون نسخه اعلام کرده هست. رمان های مشهور «رولینگ» تاکنون به ۷۹ زبان دنیا ترجمه شده است اند.

دست‌نوشته هری پاتر به دزدی رفت

اقتباس سینمایی این هفت اثر در قالب هشت فیلم با بازی «دنیل رادکلیف» و «اما واتسون» نیز در فروش بالای این کتاب ها بی تاثیر نبوده هست. از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ هشت فیلم «هری پاتر و سنگ جادو»، «هری پاتر و تالار اسرار»، «هری پاتر و زندانی آزکابان»، «هری پاتر و جام آتش»، «هری پاتر و محفل ققنوس»، «هری پاتر و شاهزاده دورگه» و «هری پاتر و یادگاران فوت – قسمت اول و دوم» در سینماهای دنیا اکران شدند و به فروشی بالغ بر هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار دست یافتند.

واژه های کلیدی: ترجمه | میلیون | اما واتسون | اخبار فرهنگی و هنری

دست‌نوشته هری پاتر به دزدی رفت

دست‌نوشته هری پاتر به دزدی رفت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs