علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری در ابهام قرار گرفتن آینده بن ‏افلک در نقش بتمن با فرنچایز تازه استودیو

با توجه به تمام مشکلاتی که جهت پروژه جداگانه «بتمن» بن افلک به وجود آمده، این احتمال بالاست که او در آینده نزدیک دیگر در این نقش ظاهر نشود.

در ابهام قرار گرفتن آینده بن ‏افلک در نقش بتمن با فرنچایز تازه استودیو

در ابهام قرار گرفتن آینده بن ‏افلک در نقش بتمن با فرنچایز تازه استودیو

عبارات مهم : ستاره

با توجه به تمام مشکلاتی که جهت پروژه جداگانه «بتمن» بن افلک به وجود آمده، این احتمال بالاست که او در آینده نزدیک دیگر در این نقش ظاهر نشود.

به گزارش بانی فیلم، بن افلک این روزها به مراسم کامیک کان رفته تا جهت فیلم تازه «لیگ عدالت» کمپانی برادران وارنر تبلیغ کند که قرار است روز هفدهم نوامبر اکران شود. ولی چند بار دیگر احتمال دارد که او لباس بتمن را دوباره به تن کند؟ احتمالا دیگر خیلی این شانس را به دست نخواهد آورد، البته اگر اصلا بتواند دوباره این کار را بکند. بله، توبی امریش رییس استودیوی فیلم برادران وارنر به هالیوود ریپورتر می گوید «بن بتمن ماست. ما عاشق او در نقش بتمن هستیم. می خواهیم تا جایی که می توانیم او را در این لباس نگه داریم.» و مت ریوز که مسئولیت کارگردانی فیلم «بتمن» این استودیو را بر عهده دارد که هنوز تاریخ اکرانی جهت آن مشخص نشده و فیلمنامه ای هم ندارد، گفته می خواهد افلک را در این نقش نگه دارد. با این حال منبعی که نسبت به این مسئله آگاهی دارد می گوید این استودیو دارد روی نقشه هایی کار می کند تا شخصیت بتمن با نقش آفرینی افلک را کنار بگذارد و قصد دارد با احترام به شیوه ای در یکی از فیلم های بعدی دی سی این عوض کردن را نشان بدهد. حالا اینکه دقیقا چطور و کی این اتفاق ممکن است بیفتد هنوز مشخص نیست، ولی نباید خیلی با اطمینان روی این مسئله حساب باز کرد که افلک در فیلم «بتمن» نقش آفرینی کند. او مدتی پیش از کارگردانی این فیلم کناره گیری کرد و ریوز فیلمنامه ای که افلک در همراهی با جف جانز از دی سی انترتینمنت نوشته بود را کنار گذاشت.

در ابهام قرار گرفتن آینده بن ‏افلک در نقش بتمن با فرنچایز تازه استودیو

ریوز همچنین پیش از این قبول کرده که ایده ساختن یک سه گانه از بتمن را در سر می پروراند و با توجه به اینکه در ساختن دو سوم از یک سه گانه یعنی «طلوع سیاره میمون ها» و «جنگ سیاره میمون ها» موفق بود، به نظر عادلانه می رسد که استودیوی برادران وارنر بخواهد او بینشش را روی پرده بیارد.

علاوه بر این، افلک در ماه آگوست۴۵ ساله می شود، بنابراین پیش از اینکه «بتمن» روی پرده های سینما برود او به ۵۰ سالگی نزدیک خواهد بود. اگر ریوز بخواهد یک سه گانه بسازد، در عالی ترین حالت تا هنگامی که که این سه گانه به آخر برسد افلک در اواسط دهه ششم زندگی خود خواهد بود. شاید تام کروز بتواند چنین کاری را عملی کند، ولی بدن افلک در عالی ترین فرم نبوده است.

و در دورانی که ستاره های جوان پولساز کمتری وجود دارند و ستاره های مرد توانسته اند تا بازه های طولانی تری کار خود را در فیلم های اکشن ادامه بدهند (رابرت داونی جونیور ۵۲ ساله است و هنوز با قدرت به کار خود در نقش آیرون من ادامه می دهد)، استودیوها خواستار اشخاص جدیدتر هستند؛ به عنوان نمونه به «اسپایدرمن» نگاه کنید که توانست با نقش آفرینی تام هالند ۲۱ ساله ریبوتی موفق داشته باشد. (افلک تازه از پروژه نت فلیکسی «جبهه سه گانه» کناره گیری کرده و مشخص نیست حرکت بعدی اش قرار است چه چیزی باشد.)

با توجه به تمام مشکلاتی که جهت پروژه جداگانه «بتمن» بن افلک به وجود آمده، این احتمال بالاست که او در آینده نزدیک دیگر در این نقش ظاهر نشود.

برادران وارنر ممکن است بخواهد دو بتمن درست کند، به این معنی که به افلک اجازه بدهد نقشش را در دنباله های «لیگ عدالت» ادامه بدهد و به ریوز هم اجازه بدهد با یک ستاره متفاوت کارش را بکند. ولی چنین چیزی خیلی محتمل به نظر نمی رسد. نخستین فیلم «لیگ عدالت» از همین حالا به پرسشها بسیاری برخورده: زک اسنایدر کارگردان اواسط تهیه فیلم کناره گیری کرده و نفر بعدی یعنی جاس ودون هم دارد بخش های قابل توجهی را دوباره فیلمبرداری می کند. (در عین حال به این توصیه توجه کنید که دیگر اعضای لیگ عدالت سوپرمن با بازی هنری کویل ۳۴ ساله، فلش با بازی ازرا میلر ۲۴ ساله، آکوامن با بازی جیسون موموا ۳۷ ساله و واندر وومن با بازی گل گدوت ۳۲ ساله هستند.) و ممکن است سال ها طول بکشد تا یک فیلم «لیگ عدالت» دیگر ساخته شود. همانطور که پنج شنبه مشخص شد، فیلم «شازام!» که هنوز ستاره آن مشخص نشده، قرار است فیلم دی سی بعدی این استودیو باشد.

البته، پیش از این تغییرهای بسیاری در نقش بتمن به وجود آمده هست. با شروع در سال ۱۹۸۹، برادران وارنر تا به حال در فیلم هایش از مایکل کیتون، ول کیلمر، جورج کلونی، کریستین بیل و افلک در این نقش استفاده کرده هست. علاوه بر این، پیش از این در کمیک های بتمن هم بروس وین نقش خود را به دیگران واگذار کرده و حتی در عین حال دو بتمن هم به پاکسازی خیابان های گاتهام مشغول شده است اند.

واژه های کلیدی: ستاره | استودیو | استودیو | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs