علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟

محمد احسانی ـ‌ مدیر شبکه نسیم ـ‌ از تازه‌ترین اتفاقات این شبکه و خاص برنامه‌های تابستانی آن سخن گفت.

آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟

آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟

عبارات مهم : سریال

محمد احسانی ـ مدیر شبکه نسیم ـ از تازه ترین اتفاقات این شبکه و خاص برنامه های تابستانی آن سخن گفت.

به گزارش دیباچه، محمد احسانی در ابتدای برنامه «فرمول یک» گفت: من دکترای مبانی حقوق اسلامی دارم و از سال ۷۳ در ۲۸ سالگی وارد صداوسیما شدم، پیش از آن مدیر و معلم مدرسه بودم.

آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟

خواست مسؤولان از من حفظ مخاطبان شبکه نسیم است

وی با بیان اینکه کمتر از دو ماه است مدیر شبکه نسیم شده است هست، افزود: ما وامدار زحمات تیم قبلی از جمله دکتر کرمی و دوستان هستیم و کارهایی را که آنها شروع کرده اند ادامه می دهیم. مهم ترین دغدغه من و خواست معاون سیما و ریاست شرکت این بود که سطح مخاطب شبکه نسیم را حفظ کنیم و به مرور آن را ارتقاء بدهیم.

احسانی در پاسخ به این پرسش ضیاء که آیا می پذیرید مخاطبان تلویزیون کم کردن پیدا کرده اند، گفت: مخاطب در تلویزیون می رود و می آید. بعضی برنامه ها مخاطبان بیشتری را جذب می کنند و اگر برنامه سازان با خلاقیت کار را ادامه بدهند، ما نباید دلواپس افت مخاطب فصلی باشیم. به عنوان نمونه هنگامی که من در شبکه نمایش خانگی بودم، گاهی مخاطبانمان زیاد می شد و گاهی با پخش یک سریال خوب در تلویزیون، این آمار افت می کرد.

محمد احسانی ـ‌ مدیر شبکه نسیم ـ‌ از تازه‌ترین اتفاقات این شبکه و خاص برنامه‌های تابستانی آن سخن گفت.

مدیر شبکه نسیم ادامه داد: ما به عنوان صداوسیما مایلیم سهم بیشتری از مخاطب را به خودمان تخصیص داده شده است دهیم. برنامه هایی که زیاد اعتماد مردم را جذب می کنند و مدت طولانی تری روی آنتن هستند موفق ترند. البته کارشان نیز سخت تر هست. آنها مثل کسانی هستند که مایلند بالای معدل ۱۸ رشد کنند. برنامه هایی که مدتها روی آنتن هستند باید خلاقیت بیشتری داشته باشند که نه تنها افت نکنند، بلکه صدم به صدم به مخاطبانشان اضافه شود.

وی در پاسخ به اینکه آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد، توضیح داد: خطوط قرمز چیز ثابتی است که در همه رسانه ها وجود دارد و بر اساس عرف جامعه هست. ممکن است سر و شکل بعضی برنامه ها این حس را به مخاطب انتقال یافته کند که خطوط قرمز ما متفاوت هست. ما می کوشیم با خلاقیت برنامه سازانمان برنامه های جالب تری تولید کنیم.

آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟

احسانی راجع به اینکه آیا در دورانی که خارج از صداوسیما پست های مدیریتی داشته پیش آمده نظری راجع به برنامه ای داشته باشد، گفت: من به عنوان کارشناسی کوچک و بیننده گاهی نظراتی راجع به برنامه ها داشته ام. گاهی پیش آمده مستقیما با خود افراد ارتباط برقرار کرده ام. به عنوان نمونه در مقطعی با احسان علیخانی تماس گرفته ام و می خواستم به او روحیه بدهم به خاطر اتفاقاتی که اطراف برنامه او رخ داده بود.

مدیر شبکه نسیم از عوض کردن ساختار این شبکه خبر داد و اعلام کرد: ساختار ما در دوره تازه تغییراتی کرده هست. شبکه نسیم دو کانال زیر مجموعه خود دارد از جمله تماشا با محوریت پخش سریال و نمایش با محوریت پخش فیلمهای سینمایی. می خواهیم در تابستان در این شبکه ها برنامه هایی راجع به فیلم و راجع به سریال هم داشته باشیم. مثل «سینما دوبله» که از شبکه نمایش پخش می شود.

محمد احسانی ـ‌ مدیر شبکه نسیم ـ‌ از تازه‌ترین اتفاقات این شبکه و خاص برنامه‌های تابستانی آن سخن گفت.

بعد از آخر پخش «دورهمی» سراغ موزه آن می رویم

وی راجع به آینده برنامه مهران مدیری در شبکه نسیم گفت: برنامه «دورهمی» تا آخرهای مرداد پخش می شود و بعد از آن تلاش می کنیم گلچینی از برنامه ها را پخش کنیم. همچنین موزه دورهمی که مشمول بر هدایای مهمانان برنامه هست، نیز در قالب خیریه به فعالیت خود ادامه می دهد.

آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟

احسانی اعلام کرد: «دورهمی» تا آخر سال ۹۶ در شبکه نسیم ادامه پیدا می کند. قرار است بعد از محرم و صفر آقای مدیری ساخت این برنامه در شبکه نسیم را ادامه بدهد ولی هنوز جهت سال ۹۷ تصمیمی گرفته نشده است.

مدیر شبکه نسیم راجع به دیگر برنامه پرمخاطب این شبکه نیز گفت: «خندوانه» تا آخر تابستان ادامه دارد و بعد از آن وارد فاز استراحت می شود و فصل پنجم آن در زمستان روانه آنتن خواهد شد.

شرکت کنندگان «خنداننده شو» مثل کمدین ها با تجربه نیستند

وی در پاسخ به پرسش ضیاء راجع به حواشی اطراف مسابقه خنداننده شو در «خندوانه»، اظهار کرد: «خنداننده شو» ادامه دارد، ما تلاش کرده ایم اگر اشکالی وجود دارد برطرف کنیم. جوانان حاضر در این برنامه تجربه کمدی ندارند و در حال تجربه هستند.

مدیر شبکه نسیم، افزود: دوستانی که اکنون به عنوان کمدین آشنا شده است هستند، ۲۰ و چند سال پیش که در گروه اجتماعی شبکه یک، نخستین کارهایشان را شروع کردند به این خوبی نبودند و حالا خودشان را ارتقاء داده اند. اگر این سلسله قطع شود ما در چند سال آینده با خلاء روبرو می شویم و «خنداننده شو» باعث می شود تعدادی کمدین به کشور اضافه شود. در اشکال گیری باید به سهم و وزن اشکال هم توجه کنیم و پرسشها بیش از اندازه ای که باید، منعکس نشوند. «ادا بازی» هم جالب تر می شود و اشخاص بیشتری در آن حضور پیدا می کنند.

مقدمات و مراحل ازدواج در «وقتشه» با اجرای کامران تفتی

وی راجع به برنامه های تازه توضیح داد: چند برنامه تازه در تابستان داریم که بخشی از آنها شروع شده است و پخش بعضی دیگر در مرداد شروع می شود. «وقتشه» برنامه ای راجع به مقدمات و مراحل ازدواج هست، بخشی از آن به وسیله کامران تفتی اجرا می شود و آینده نگری می کنیم جالب شود.

احسانی تأکید کرد: «دلویزیون» برنامه ترکیبی و در قالب جنگ است که از جمله برنامه های تازه ما هست. مستند مسابقه «خانه ما» مسابقه ای خانوادگی است که در آن بحث مدیریت مصرف و درآمد خانواده از اهداف پنهان این برنامه است که کار جذابی هست. برنامه «کتاب باز» دیگر برنامه تازه ما است که جهت ترویج کتابخوانی و فرهنگ مطالعه پخش می شود و تاثیرگذار هست. به هر حال یکی از راه های خوب گذران وقت در تابستان کتابخوانی است.

شبکه نسیم طنزها و ملودرام های ۹۰ شبی تولید می کند

این مدیر تلویزیونی همچنین خبر داد: ما نخستین سریال این شبکه را با نام «سفر در خانه» در حال تولید داریم که در عید قربان و غدیر در ۱۷ قسمت پخش می شود. من به لوکیشن این سریال رفتم که یک ماهی است تصویربرداری آن شروع شده است هست. این سریال به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی عباس اکبری و سعید کمانی به وسیله علیرضا مسعودی نوشته شده است است و زن مقانلو، آقای پورشیرازی و دیگر دوستان در این کار مفرح خانوادگی بازی می کنند. ماجرای سریال راجع به کارمندی است که ترفیعی به او می دهند و او با پاداشش می خواهد خانواده را به سفر ببرد و اتفاقاتی اطراف این سفر رخ می دهد.

وی راجع به سریال سازی در شبکه نسیم، توضیح داد: ما سریال موظفی در شبکه نسیم نداشته ایم ولی از من خواسته شده است در دوره تازه به طور خاص روی سریال تمرکز کنیم. از جمله طنزهای قدیمی ۹۰ شبی و ملودرام های بلند که قرار است در شبکه نسیم روی آن کار کنیم. البته ساختار و زیرسطح های ما متناسب نیست و دوستان قول همکاری داده اند و از سال تازه تلاش می کنیم این کار را انجام دهیم.

احسانی در آخر گفت: می کوشیم از کسانی که می توانند جهت مردم برنامه جالب تولید کنند دعوت کنیم. درِ شبکه نسیم باز است و از مردم می خواهم ما را از نظرات خود بی بهره نگذارند.

«فرمول یک» به تهیه کنندگی افشین حسین خانی، شنبه تا چهارشنبه بین ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۹ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۷:۴۵ بازپخش می شود.

واژه های کلیدی: سریال | مخاطب | برنامه | تابستان | تابستانی | مخاطبان تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟

آیا شبکه نسیم خطوط قرمز کمتری دارد؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs