علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی فردا چه کسی محمود احمدی‌نژادِ مناظره می‌شود؟

دوباره انتخابات شده است ؛ دوباره مناظره در راه است ؛ دوباره نامزدها رخ به رخ هم می نشینند. فردا ساعت ۴ نخستین یکجا نشینی را تجربه می کنیم ؛ نخستین مواجهه نامزده

فردا چه کسی محمود احمدی‌نژادِ مناظره می‌شود؟

فردا چه کسی محمود احمدی نژادِ مناظره می شود؟

عبارات مهم : انتخابات

دوباره انتخابات شده است ؛ دوباره مناظره در راه است ؛ دوباره نامزدها رخ به رخ هم می نشینند. فردا ساعت ۴ نخستین یکجا نشینی را تجربه می کنیم ؛ نخستین مواجهه نامزدها .

به گزارش گزینش ؛روز مهمی است هم جهت مردم، هم جهت نامزدها و هم جهت تحلیل گرانی که چشم به تحولات سیاسی این روزها دوخته اند تا شاید سریعتر از سایرین نتیجه احتمالی را آینده نگری کنند . نام مناظره که به میان می آید بی درنگ همه یاد سال ۸۸ در ذهنشان زنده می شود . ۸ سال گذشته از آن روز و از آن شب ، همه ولی به یاد دارند آن رسم غلطی که محمود احمدی نژاد در سیاست کشور عزیزمان ایران پایه گذاری کرد . محمود احمدی نژاد دیگر جزو مولفه های تاثیر گذار این انتخابات نیست ولی گویا او میراث دارانی از خود بر جای گذاشته است . کسانی که رسم و رسوم او را جهت این انتخابات عالی ترین راه جهت پیروزی دانسته اند ؛ نگفته اند ولی شبیه ترین به او شده است اند . مثل او حرف می زنند ؛ وعده های آنچنانی می دهند ؛ پول پاشی های احمدی نژاد را وعده تکرار می دهند . همه ی این ها را در این روزها دیده ایم ؛ به روشنی و بدون حتی کوچکترین تفاوتی با آنچه که رییس جمهور سابق انجام می داد .

فردا چه کسی محمود احمدی‌نژادِ مناظره می‌شود؟

این ولی همه ماجرا نیست. میراث داران احمدی نژاد سورپرایز دارند . می خواهند در شبیه بودن به او چیزی کم نماند . خبرهایی رسیده ؛ آنها برنامه ریزی گسترده ای کرده اند . می گویند احمدی نژاد فردا ظهور می کند ؛ نه از مشهد که از رسانه ملی . از قرار معلوم فردا ساعت ۴ حسن روحانی برابر یک احمدی نژاد خواهد نشست . کسی که بعد از پول پاشی و وعده های آنچنانی حالا به آن وجه دیگر احمدی نژاد رسیده هست؛ به «افشاگری» . طبق برنامه ، از «بگم »، «بگم» شروع می شود تا گفتن حرف های آنچنانی. باز به دنبال کردن سیاست از سیاه ترین وجه آن رسیده ایم.

رصد آنچه تا امروز رخ داده نشان می دهد رقبای روحانی یک پلن سه وجهی را جهت مواجه با او دنبال کرده اند ؛ دو وجه آن اجرایی شده است و یک وجهش از فردا کلید خواهد خورد .

دوباره انتخابات شده است ؛ دوباره مناظره در راه است ؛ دوباره نامزدها رخ به رخ هم می نشینند. فردا ساعت ۴ نخستین یکجا نشینی را تجربه می کنیم ؛ نخستین مواجهه نامزده

آنها نخست در منفی نشان دادن تمام آنچه روحانی در این ۴ سال انجام داده کوشیده اند . از سیاست خارجی تا اقتصاد را زیر پرسش برده اند . روزی می گفتند تحریم کاغذ پاره ای بیش نبوده و حالا رخت عزا بر تن کرده اند که آیا برجام تحریم را به زعم آنان از میان برنداشته است . روزهای سخت و عذاب آور اقتصادی و معیشتی دو سال نهایی دولت معجزه هزاره سوم را از یاد برده اند و حالا دلواپس رکود و تورم شده است اند. چشمشان را بر خروج کشور عزیزمان ایران از فصل هفت شورای امنیت و خارج شدن از سایه جنگ بسته اند و تهمت می زنند که روحانی کشور عزیزمان ایران را وابسته به غرب کرده است .

میراث داران احمدی نژاد در سطح دوم حرف های او را جهت مردم تکرار می کنند . می گویند می خواهند یارانه را چند برابر کنند و چند میلیون شغل ایجاد کنند بی آنکه بگویند آنچه می گویند را از چه راهی دنبال خواهند کرد و چه اثرات شومی بر اقتصاد و دیگر شئون کشور داری ما دارد .

احمدی نژاد در انتخابات نیست ولی فردا رسما از او رونمایی خواهد شد. آنها یک بار از این راه، رسیدن به قدرت را تجربه کرده اند ؛ چه بیم و چه باک که این راه رفته باز پیموده شود . حرف ها زده خواهد شد، رو به دوربین بدون سند؛ آن صدا را باز خواهیم شنید:«اسنادش هم موجود است!»

فردا چه کسی محمود احمدی‌نژادِ مناظره می‌شود؟

فردا محمود احمدی نژاد را در رسانه ملی خواهیم دید؛ شاید. اگر که اخبار رسیده درست باشد. البته حسن روحانی حتما سریعتر از همه، اخبار رسیده را شنیده است.

نکته ولی این است که آنها شبیه احمدی نژاد شده است اند ولی مردم دیگر شبیه مردمی که آن ها فکر می کنند نیستند . مردمی که در دوران او این حرف ها را شنیدند ، انتظارشان جهت دیدن «اسنادی که موجود است» هرگز به سرانجامی نرسید. آنها شبیه احمدی نژاد شده است اند ولی مردم این احمدی نژادها را در اسفند ۹۴ نخواستند ، حالا پارلمان خالی از حضور آنها شده است است .

دوباره انتخابات شده است ؛ دوباره مناظره در راه است ؛ دوباره نامزدها رخ به رخ هم می نشینند. فردا ساعت ۴ نخستین یکجا نشینی را تجربه می کنیم ؛ نخستین مواجهه نامزده

میراث داران احمدی نژاد جهت فردا سورپرایز دارند؛ شاید خودشان به همین زودی سورپرایز شوند . خبرهایی در راه است .

واژه های کلیدی: انتخابات | سورپرایز | حسن روحانی | احمدی نژاد | احمدی نژادها | محمود احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs