علت زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک

علت: زندگی انصراف خانواده خانواده زندگی مشترک دوران نامزدی یادآوری خاطرات طلاق

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ قانون حمایت از حقوق‌بشر در کره شمالی را تمدید کرد

رئیس‌جمهور آمریکا قانون حمایت از حقوق بشر در کره شمالی را که در سال 2004 تصویب شده است امضا و با این کار آن را یک سال دیگر تمدید کرد. 

ترامپ قانون حمایت از حقوق‌بشر در کره شمالی را تمدید کرد

ترامپ قانون حمایت از حقوق بشر در کره شمالی را تمدید کرد

عبارات مهم : قانون

رئیس جمهور آمریکا قانون حمایت از حقوق بشر در کره شمالی را که در سال 2004 تصویب شده است امضا و با این کار آن را یک سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری یونهاپ، این قانون جهت نخستین بار در سال 2004 و در دولت جورج بوش پسر تصویب شده است بود و تا سال 2022 میلادی توانایی اجرایی خواهد داشت. روسای جمهور آمریکا باید جهت استمرار اجرایی بودن این قانون، آن را امضا کنند.

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا در بیانیه ای که به وسیله کاخ سفید منتشر شده، گفت: نشانه این قانون حمایت از آزادی و حقوق بشر در کره شمالی است.

ترامپ قانون حمایت از حقوق‌بشر در کره شمالی را تمدید کرد

این قانون خواستار تامین کمک مالی جهت گروه هایی است که از طریق یو اس بی، کارت حافظه (SD card)، صوت، نرم افزارهای پخش صدا و تصویر، تلفن های همراه و دیگر تجهیزات ارتباطاتی به پخش و انتشار اطلاعات خارجی در داخل کره شمالی کمک می کنند.

این قانون همچنین وزارت خارجه آمریکا را ملزم می سازد تا برنامه ها جهت ارتقا مواردی که از طریق این وسایل ارتباطاتی پخش می شوند از جمله موزیک های آمریکایی و کره جنوبی، برنامه های تلویزیونی و فیلم های که در بین مردم کره شمالی محبوب هستند را به کنگره گزارش دهند.

رئیس‌جمهور آمریکا قانون حمایت از حقوق بشر در کره شمالی را که در سال 2004 تصویب شده است امضا و با این کار آن را یک سال دیگر تمدید کرد. 

امضای این قانون در حالی صورت گرفت که آمریکا و کره شمالی جهت از میان برداشتن برنامه تسلیحات اتمی پیونگ یانگ به دنبال نشست تاریخی ماه گذشته دونالد ترامپ و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در سنگاپور در حال مذاکره هستند.

واژه های کلیدی: قانون | آمریکا | برنامه | آمریکایی | کره شمالی | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs